KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636044

nr 1563 6044

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Akvareller, 3 st, Höns. Signerade. Akvarell, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 september 2023
kl 19:04:00

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad